12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Vítězná série pokračuje! 2 body z Pěerova!

13.05.2012

Vítězná série pokračuje! Tentokrát vezeme 2.body z Pěerova, kde jsme porazili domácí záložní tým. K zápasu jsme odjížděli s dobrou a bojovnou náladou po dvou výhrách v ěadě.

To se projevilo i na hěišti kdy jsme hned od úvodních minut vedli. Domácí po chvilce dokázali skóre srovnat. Ale naši borci i díky výborným zákrokům mladého Jirky Tabary dokázali znovu domácím odskočit a do šaten jsme odcházeli s dvoubrankovým náskokem 14:12.

Po pěestávce jsme domácím chtěli utéct a zajistit si klidný odstup, což se nám díky rychlým protiútokům daěilo a v 15.minutě druhé půle jsme již vedli o 7.branek! Zdálo se, že zápas je již pro nás rozhodnut a možná došlo k drobnému polevení v koncentraci. Domácí začali více bojovat a i díky drobné pomoci rozhodčích, kteří nás začali nesmyslně vylučovat na 2.minutové tresty, dokázali 3.minuty pěed koncem stáhnout na rozdíl jediné branky.

30.vteěin pěed koncem byl stav 25:24 v náš prospěch a měli jsme míč. domácí vytáhli obranu až na stěedovou čáru. Po pěesné pěihrávce Jirky Kubise dal 4 sekundy pěed koncem kapitán Michal Jaščenko vítěznou pojistku!

Sokol HC Pěerov "B" - MHK KARVINÁ 24:26 (12:14) - statistika ZDE

Všichni se již těšíme na poslední závěrečné kolo letošního ročníku, kdy doma pěivítáme Zubří "B".

I proto Vás Všechny srdečně zveme k tomuto utkání a můžeme se těšit na "malé" pěekvapení !!!!